درباره ما

شرکت صنايع برق زاوير در سال 1374 تأسيس و با پشتوانه تجربه طولانی در صنعت برق و بهره گيری از تکنولوژی و دانش فنی روز به عنوان اولين و بزرگترين توليد کننده کليد و کلیدفيوزهای قابل قطع زير بار، کليد فيوز و پايه فيوزهای عمودی (خطی) با هدف تأمين بخشی از نياز صنعت برق کشور راه اندازی گردید و در راستای افزایش سبد محصولات خود در سال های اخیر اقدام به تولید انواع کلیدهای مینیاتوری و اتوماتیک نموده است .   

محصولات شرکت صنایع برق زاویر دارای گواهينامه انطباق محصول از VDE )  آلمان(،KEMA ) هلند ) ، ( VEIKI مجارستان )، تائيديه ( CE اروپا ) و تاییدیه ( آزمایشگاه SUZHOU چین ) می باشد . همچنين شرکت صنايع برق زاوير در جهت بهبود مداوم فرآیندهای کیفی و مدیریتی خود اقدام به استقرارسيستم مديريت کيفيت بر اساس استاندارد ISO 9001:2015  نموده است. 

اطلاعات تماس

آدرس :
يزد، شهرک صنـعتی، بلوار کـاج، خيـابـان 24 مـتری ســــوم، بهارستان چهارم  کد پسـتی 8947183611 

تلفن :
37272246-7 35 98+
فکس :
37272806 35 98+
ایمیل :
 این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

درباره ما

صنایع برق زاویر با پشتوانه تجربه طولانی در صنعت شرکت صنايع برق زاوير در سال 1374 تأسيس و با پشتوانه تجربه طولانی در صنعت برق و بهره گيری از تکنولوژی و دانش فنی روز به عنوان اولين و بزرگترين توليد کننده کليد و کلیدفيوزهای قابل قطع زير بار، کليد فيوز و پايه فيوزهای عمودی (خطی) با هدف تأمين بخشی از نياز صنعت برق کشور راه اندازی گردید و در راستای افزایش سبد محصولات خود در سال های اخیر اقدام به تولید انواع کلیدهای مینیاتوری و اتوماتیک نموده است .

ارتباط با ما

zavir.co@  

t.me/zavir1995